top
1 2 3

O Stajni

Nasza stajnia znajduje się w niewielkiej miejscowości Mikołów-Mokre, w otoczeniu wspaniałej przyrody, z dala od miejskiego zgiełku co umożliwia spędzenie czasu wolnego w ciszy i spokoju.  Jest to mała i kameralna stajnia, w której każdy chętny w miłej i domowej atmosferze będzie mógł nauczyć się jeździć konno lub pojechać na rajd po okolicznych terenach.Naszą ofertę kierujemy naprawdę do każdego! Zapraszamy rodziny, szkoły, przedszkola, dzieci młodsze i starsze, tych mniej i bardziej dorosłych, oraz osoby w całkiem już dojrzałym wieku z wieczną wiosną w sercu. 

IMG_5336

Do Państwa dyspozycji są wspaniałe konie o pięknym umaszczeniu i cudownym charakterze posiadające licencję EKT PTTK. Jazdy prowadzone są pod okiem instruktora zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Nasi adepci jeździectwa uczą się uprawiania szeroko pojętej turystyki jeździeckiej. Wiąże się to nie tylko z technicznymi umiejętnościami, ale również ze zdobywaniem wiedzy z zakresu kultury fizycznej, edukacji i wiedzy na temat koni. Każdego nauczymy jazdy konnej od podstaw. Nasi instruktorzy chętnie wysłuchają uwag, oczekiwań i pragnień każdego amatora jazdy konnej.  Wszyscy, niezależnie od wieku i kondycji, znajdą tu coś dla siebie.

IMG_5370

„STAJNIA MONTANA” jest doskonałym miejscem by w niej zacząć swoją  nową przygodę z końmi.  Nauczymy jak słuchać koni i pokarzemy jak sprawić aby doznać dużo radości z obcowaniu z nimi.

źrebaczek 001

Stajnia Montana powstała ,w wyniku wielkiej pasji, a przede wszystkim miłości do koni, w 2009 r. Jesteśmy w stanie nauczyć jazdy konnej każdego, gdyż jesteśmy przekonani, iż nasze przepiękne okolice najlepiej zwiedzać z końskiego grzbietu.  Przy tym wszystkim naszą główną dewizą jest szacunek do koni – naszych partnerów, dlatego też duży nacisk kładziemy na jazdę na maneżu, gdyż „jeździć konno może nauczyć się każdy, ale jazda w harmonii z koniem to sztuka”.

1233585_368803619917204_1641537788_n

Zapraszamy również osoby z własnymi końmi, gdyż prowadzimy również     pensjonat dla koni w  którym zapewniamy troskliwą opiekę, duże boksy, wyżywienie oraz dużo ruchu na otaczających nasze gospodarstwo pastwiskach.

2013103035220131030354